Dokumenter & spesifikasjoner
BrandCharger Lany Ladekabel for armbånd.
Art.nr. GI1163688-411
Minste antall: 1 stk
Lany ladekabel for armbånd er ei praktisk bedriftsgåve som gjer kvart telefondeksel til ei handsfri håndleddsstropp. Den er laga av resirkulerte PET-flasker, og er lett, slitesterk, justerbar og testa for å halde opptil 8 kg. Den er kompatibel med dei fleste telefondeksler og ladevennleg. Med ei fletta rPET-nylonkabel med Type-C-inngang og USB Type-C-utgang støttar den opptil 60W straum for hurtiglading og dataoverføring. Den kompakte kabelen på 22 cm gir allsidigheit til dette essensielle tilbehøret.
Merking
126,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium, Nylon, rPET |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 34,5 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx1,5 cmx34,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 50/6.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 24 cmx34 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1163688411 | 5352 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
