SCX.design C18 3-i-1 reisekabel med lysende logo
Art.nr. 2px00490
Minste antall: 1 stk
3-i-1 resirkulert PET lade- og dataoverføringskabel med lysende logo og trommel utstyrt med tre kontakter (type C, Android og iPhone). Kompatibel med Apple CarPlay og Android Auto.Leveres med en oppbevaringsveske i silikon som gjør den til det perfekte tilbehøret når du erpå farten. Emballasjen er laget av resirkulert papir og resirkulert plast.
Merking
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 250,00 | 240,00 | 230,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Resirkulert PET plast |
| Diameter | 8g |
| Størrelse | Ø 8 cmcm |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15.2kg |
| Emballasje | 48x46x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159581994 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 168 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
