VINGA Timo PU RCS RPET 14" laptopetui
Oppdag Timo laptopetui, der moderne design møter funksjonalitet. Denne stilrene mappen har en smart klafflukking som også kan brukes som en musematte når den er åpen. De detaljerte sømmene gir et ekstra elegant preg. OBS! Størrelsen på skjermen kan avvike fra størrelsen på selve datamaskinen. Sertifisert i henhold til RCS (Recycled Claim Standard) RCS-sertifiseringen garanterer at hele forsyningskjeden til de resirkulerte materialene er sertifisert. Det totale resirkulerte innholdet er basert på den totale produktvekten. Dette produktet inneholder 49% RCS-sertifisert resirkulert polyester.
• Laptop og tablet-rom
• Tidløst design
• Stilrent PU-materiale
• Integrert musematte
• Passer for 14" bærbar datamaskin
1.64 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 197,00 | 191,00 | 186,00 | 181,00 | 177,00 | 174,00 |
Total pris
| Størrelse | 36 x 0.5 x 26 cm |
| Vekt | 203g |
| Trykkeflate | 160 x 160 mm |
| Materiale | Polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1614 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
