Xtorm XG2S101 Go2 10 000 mAh 15 W solcelledrevet mobillader med lys
Art.nr. 12447984
Minste antall: 1 stk
Xtorm mobilladeren har en kapasitet på 10 000 mAh, slik at du kan fulllade smarttelefonen opptil to ganger. Med Xtorms 15 W Fast Charge-teknologi kan du raskt lade opp flere enheter ved hjelp av USB-A- og USB-C-portene. Den er laget for reiser, er flyplassikker og er konstruert for å vare. Det gjør den til det beste valget for kvalitet og holdbarhet. Mobilladeren har også et innebygd solcellepanel på 1,0 W, integrert lampe og karabinkrok for enkel bruk på farten.
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 600,00 | 580,00 | 570,00 | 560,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 14,5 x 2,7 x 7,7 cmcm |
| Emballasje | 20st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 27x41x27cm |
| GTIN / EAN | 8718182279283 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 254 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
