Dokumenter & spesifikasjoner
Sunwick 10.000 mah bambus solcelle powerbank
Art.nr. P322.399
Minste antall: 1 stk
10.000 mah solenergi powerbank laget med FSC 100% bambus. Powerbanken bruker monokrystallinske solcellepaneler av høy kvalitet med 19% konverteringsfrekvens. Ladehastigheten avhenger av forholdene. Powerbanken inneholder et 10.000 mAh litiumbatteri med lang levetid. Ladehastighet solenergi: 5V/180mA. Inngangstype C: 5V / 2A. Utgang: USB A: 5V/2A Type C: 5V/2A. Vare og tilbehør PVC-fri. Inkludert RCS-sertifisert resirkulert TPE-ladekabel. Pakket i FSC®-miksemballasje.
• 10.000 mAh powerbank
• Solcellepanel av høy kvalitet
• Bambusfasade
• Type-C inn og ut
• USB output
• PVC fri
2.44 KG
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 453,00 | 441,00 | 429,00 | 417,00 | 409,00 | 401,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14.9 x 7.9 x 2.2 cm |
| Vekt | 266.3g |
| Trykkeflate | 65 x 15 mm |
| Materiale | FSC® bambus |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om beskyttelse mot elektrisk støt og energifarer EN60950-1 |
| Sporbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3143 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
