Xtorm FS520 Fuel Series 20 000 mAh 35 W mobillader
Art.nr. 12439990
Minste antall: 1 stk
20 000 mAh Fuel Series-mobilladeren har 2 x USB-C-porter og 1x USB-A-port. Med 35 W USB-C PD-utgang er den perfekt for hurtiglading av alle typer mobile enheter. Den moderne, men likevel beroligende fargen, kombineres med det unike mønsteret på mobilladeren. Det gjør det til et nydelig produkt du kan ta med deg, uansett hvor du går. Output: 2 x USB-C 35 W-strømforsyning og 1x USB-A 22,5 W. Leveres med en USB-C til USB-C-kabel og en brukerveiledning.
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 970,00 | 940,00 | 920,00 | 910,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 14,3 x 2,8 x 7,7 cmcm |
| Emballasje | 20st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 26x41x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159664192 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 768 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
