Mobiltelefonholder Sportarmbånd med nøkkelrom
Art.nr. TR1405-01
Minste antall: 100 stk
Universell holder til mobiltelefonen, passer til mange forskjellige modeller. Med en liten ekstra lomme for en nøkkel. Telefonens berøringsskjerm kan betjenes gjennom det gjennomsiktige vinduet. Med borrelås for justerbar størrelse. Reflekterende ramme rundt telefonen.
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,50 | 75,50 | 64,00 | 56,50 | 55,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Lycra |
| Høyde | 3 mm |
| Bredde | 152 mm |
| Lengde | 496 mm |
| Størrelse | 152 mmx3 mmx496 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
