Dokumenter & spesifikasjoner
Bambus multiverktøy Stuart
Art.nr. GI1171144-11
Minste antall: 1 stk
Bambus multiverktøy med 3 funksjonar, inkludert ein nøkkelring i metall. Funksjonane inkluderer ein flaskeopnar, lommekniv og korketrekker. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Merking
16,15 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bambus |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 3,5 cm |
| Lengde | 11,3 cm |
| Størrelse | 3,5 cmx1 cmx11,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 25/6.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 20 cmx32,5 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117114411 | 20741 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
