Gerlos jojo med klype og nøkkelring
Art.nr. 10210400
Minste antall: 1 stk
Gerlos roller clip er et perfekt produkt for alle kontorer, messer, konferanser eller skibakker. Roller clipen har en karabinkrok og takket være dens sterke mekanisme og den 60 cm lange snoren kan besøkende enkelt feste et kort for rask visning og oppbevaring. Gerlos roller clip er laget av sterk ABS plast og finnes i flere farger.
0,10 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 29,00 | 28,00 | 27,00 | 26,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,10 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 3,5 x 6,5 x 1 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 23x31x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159144991 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 19300 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
