Dokumenter & spesifikasjoner
Nøkkelring i metall med flaskeåpner Alma
Art.nr. GI8659-32
Minste antall: 1 stk
En veldig elegant nøkkelring som fungerer som flaskeåpner. Perfekt å gravere på. Leveres i en gaveeske
Merking
14,85 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Jern, Nikkellegering |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 2,9 cm |
| Lengde | 5,1 cm |
| Størrelse | 2,9 cmx0,9 cmx5,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 37/11.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/300 |
| Carton Størrelse | 24 cmx39 cmx41 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI865932 | 6125 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
