RCS nøkkelring i resirkulert sinklegering med flaskeåpner
Art.nr. P191.6002
Minste antall: 1 stk
Ekstra sterk flaske- og bilåpner laget av resirkulert sinklegering fra RCS. Totalt resirkulert innhold: 84 % basert på varens totale vekt. RCS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert leverandørkjede av resirkulerte materialer. Pakket i papirpose.
0.16 KG
Merking
| Antall | 1 | 250 | 2500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 15,00 | 14,00 | 13,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 6 x 1.7 x 1 cm |
| Vekt | 26.5g |
| Trykkeflate | 32 x 6 mm |
| Materiale | Resirkulert sinklegering |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 9411 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
