Nøkkelring, metall, Cirilio
Art.nr. GI6025-32
Minste antall: 1 stk
Nikkelbelagt nøkkelholder. Pakket i gaveeske.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
18,80 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall, Nikkellegering |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 5,1 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 5,1 cmx1,2 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 18/9.52 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/300 |
| Carton Størrelse | 24 cmx38 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, Lead, 94/62/EC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI602532 | 1604 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
