Neta rektangulær nøkkelring i bambus
Art.nr. 11812671
Minste antall: 1 stk
Førsteklasses rektangulær nøkkelring laget av bambus med metalldeksel av sinklegering, levert i en konvolutt av brunt resirkulert kraftpapir. Størrelsen på nøkkelringen er 5 x 3 cm. Laget for lasergravering.
Merking
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 28,00 | 27,00 | 26,00 | 25,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre Singlegering |
| Størrelse | 6 x 12,5 x 1 cmcm |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5.7kg |
| Emballasje | 28x25x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159540489 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4405 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
