Timor karabinkroknøkkelring av RCS resirkulert aluminium
Art.nr. 10457221
Minste antall: 1 stk
Hendig karabinnøkkelring med slående metallisk finish, som kan festes til en ryggsekk. Den er laget av lett og sterk 86 % RCS sertifisert resirkulert aluminium. Recycled Claim Standard (RCS) verifiserer det resirkulerte innholdet i et produkt gjennom hele forsyningskjeden. Karabinkroken er ikke egnet for klatring.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 7,00 | 6,80 | 6,40 | 6,20 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Størrelse | 6 x 0,5 x 3 cmcm |
| Emballasje | 1000st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8kg |
| Emballasje | 40x20x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159606543 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 7532 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
