Yara 21 AWARE RPET solid paraply med karabiner
Art.nr. P850.7101
Minste antall: 1 stk
Denne smarte og stilige paraplyen er laget for å holde deg tørr når du er på farten. Paraplyen er enkel å bære og har et komfortabelt grep med automatisk åpning og et vindtett system som holder paraplyen stabil selv i sterk vind. Den unike designen med karabinkrokhåndtak gjør at du kan henge Yara-paraplyen på ryggsekken. Metallramme, glassfiberribber med ABS-håndtak. Med AWARE-sporemerke som bekrefter at det er brukt resirkulerte materialer. 2 % av inntektene fra hvert solgte Aware-produkt doneres til Water.org. Registrert design.
Till digitalt produktpass »
2.37 KG
Merking
Velg variant
166,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 64 x ø 97 cm |
| Vekt | 382g |
| Trykkeflate | 180 x 120 mm |
| Materiale | rPET,Fiberglass |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4419 |
| Nästa Leverans : 2026-09-27 | 4032 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
