Bella 23" vindtett paraply som åpnes automatisk
Art.nr. 10940101
Minste antall: 1 stk
Paraply med polyester baldakin som åpnes automatisk. Den har et solid metallskaft, en patentert full glassfiberramme av høy kvalitet og gir maksimal fleksibilitet under vindfulle forhold. Rett plasthåndtak, tupper og topp. Tilgjengelig i et bredt utvalg av moderne farger og med et stort dekorasjonsområde.
3,17 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 198,00 | 190,00 | 186,00 | 182,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 3,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester |
| Diameter | 105cm |
| Størrelse | 80 x Ø 105 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 17x84x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159349211 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2539 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
