RFX Odile XXS refleksvest for barn 3-6 år
Art.nr. 12202200
Minste antall: 1 stk
Refleksvest XXS for barn 3 - 6 år med høyde mellom 70 - 104 cm. Store dekorasjonsflater både foran og bak. Borrelås på den ene skulderen og den ene siden for enkelt å få vesten på og av. Strikkene på den andre siden gjør at vesten også passer utenpå tykke jakker. Vesten er testet og sertifisert under EN 1150:1999 forskriftene. Den overholder også PPE-retningslinjene for bruk etter forordning (EU) 2016/425 Personlig verneutstyr kategori II.
0,59 kg
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 84,00 | 82,00 | 78,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,59 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester |
| Størrelse | 44 x 47,5 x 0,5 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 27x50x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159349518 |
| GPSR-Informasjon | RFX + Care international A/S. Gammel Strandvej 22B 2990 Niva Denmark info@rfxcare.com |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1456 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
