Reiseslipsholder, Rollor®, Gabriella
Art.nr. GI4214-01
Minste antall: 1 stk
Rollor® reisebåndholder med anti-krøll rollology® teknologi; det gjør at et slips kan pakkes, når det rulles, på en kompakt og krøllete måte.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
Velg variant
206,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Neopren |
| Høyde | 10,5 cm |
| Bredde | 10,5 cm |
| Størrelse | 10,5 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 260/4.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30 cmx42 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI421401 | 2834 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
