Dokumenter & spesifikasjoner
SKROSS World Travel Adapter MUV 2-polet med USB A og C
Art.nr. RB1.302962
Minste antall: 1 stk
De to USB-portene (USB og USB C) gjør det mulig å lade to USB-enheter samtidig, samtidig som adapteren kan brukes med en enhet som ikke er jordet. Kan brukes over hele verden: USA, Japan, Australia, Kina, i de fleste europeiske land som Storbritannia, Tyskland, Frankrike, Hellas, Finland, Norge, Sverige og mer enn 200 andre destinasjoner. Tiltalende kompakt form.
1.9 KG
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 755,00 | 735,00 | 715,00 | 695,00 | 681,00 | 668,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 6.3 x 7.5 x 5.4 cm |
| Vekt | 156g |
| Trykkeflate | 30 x 40 mm |
| Materiale | PC |
| Opprinnelsesland | THA |
| Product Compliance | Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold lavspenningsdirektivet 2014/35/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| GPSR-Informasjon | https://skross.com/en/ info@skross.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1258 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
