Kosmetikkveske i resirkulert denim, Orin
Art.nr. GI1349543-05
Minste antall: 1 stk
Kosmetikkveske i resirkulert denim, størrelse 21 x 18,5 cm. Har et hovedrom med glidelås og en etikett med resirkulert materiale på utsiden.
Merking
22,80 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Resirkulert denim |
| Høyde | 5 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 18 cmx5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 45/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 24 cmx45 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134954305 | 18728 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
