Traveler reisesett med flasker, godkjent om bord på fly
Art.nr. 11975700
Minste antall: 1 stk
Toalettveske som er godkjent om bord på fly. Leveres med 2 x 50 ml flaske, 1 x 90 ml flaske og 1 x sprayflaske og 1 trakt. Flasker, sprayflaske og trakt er pakket i polybag, leveres separat fra vesken. Dekorasjon er ikke mulig på delene.
0,19 kg
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 59,00 | 57,00 | 55,00 | 54,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PVC, PP plast |
| Størrelse | 19 x 16 cm |
| Emballasje | 80stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 41x46x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159118633 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 7617 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
