Impact Aware 285 gsm toalettveske i canvas, ufarget
Art.nr. P820.780
Minste antall: 1 stk
Et klassisk Impact AWARE 285 gsm resirkulert lerrets toalettsaker for alt du trenger. Oppbevar skjønnhetssakene dine i ett romslig rom. Med AWARE sporstoff som bekrefter ekte bruk av resirkulerte materialer. Det resirkulerte lerretet er ufarget og brukt i sin rå form, uten kjemikalier fra farging eller bleking. 2 % av inntektene fra hvert solgte Aware-produkt vil bli donert til Water.org.
Till digitalt produktpass »
0.71 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 80,00 | 78,00 | 76,00 | 74,00 | 72,00 | 71,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 27 x 11 x 15 cm |
| Vekt | 102g |
| Trykkeflate | 170 x 100 mm |
| Materiale | Resirkulert Lerret |
| Opprinnelsesland | BGD |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | |
| Nästa Leverans : 2026-07-20 | 2840 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
