PP-fløyte Damon
Art.nr. GI1171431-01
Minste antall: 1 stk
PP-fløyte (90 dB) med kompass og termometer på siden. Termometeret vises i Celsius. Inkluderer en 100 cm polyester halssnor med ABS sikkerhetsspenne. Individuelt pakket i brun pappeske.
Merking
Velg variant
15,80 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, PP |
| Høyde | 6 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 3,4 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx6 cmx3,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 15.6/9.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/400 |
| Carton Størrelse | 33 cmx38 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117143101 | 15928 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
