Forkle i nylon (600D) med grillsett Christina
Art.nr. GI7400-04
Minste antall: 1 stk
Nylon (600D) forkle med tredelt grillsett i rustfritt stål, inkludert: en slikkepott, gaffel og tang med trehåndtak.
Merking
215,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PU, Bomull, Rostfritt stål 430, Nylon 600D, Poly bomull, Eik |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Lengde | 78 cm |
| Størrelse | 42 cmx1,5 cmx78 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 635/8.56 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 6/12 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx49 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI740004 | 2571 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
