Dokumenter & spesifikasjoner
Teddy - Liten teddybjørn
Art.nr. 5045013
Minste antall: 1 stk
Liten teddybjørn av plysj (barn) - leveres med separat skjerf med påtrykt logo. CE-märkt. Trygg og barnevennlig: Bamsen er laget av høykvalitets, giftfrie materialer og oppfyller strenge sikkerhetsstandarder for å ivareta barnas sikkerhet. Skjerf leveres ikke montert ved bestilling av utrykte varer.
Merking
64,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | höjd 10 cm |
| Materiale | Plysj |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.040 kg |
| Antal per innerlåda | 60 |
| Antal per ytterlåda | 60 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4071 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
