Dokumenter & spesifikasjoner
Treintelligens puslespill Maximilian.
Art.nr. GI1014851-11
Minste antall: 1 stk
Puslespill med intelligens i tre med 7 brikker. Inkluderer instruksjonskort på baksiden. Løst pakket med resirkulerte polyposer per stykke.
Merking
5,66 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Papir, Tre |
| Høyde | 0,7 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 10 cm |
| Størrelse | 10 cmx0,7 cmx10 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 37/15.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/400 |
| Carton Størrelse | 24 cmx46 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Lead, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, EN71-3, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101485111 | 52446 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
