Dokumenter & spesifikasjoner
Lommekniv i stål og tre Lisandro
Art.nr. GI7220-11
Minste antall: 1 stk
Lommekniv i stål og pakkawood. Materiale av eksepsjonell kvalitet og langvarig skjønnhet.
Merking
127,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Pakka tre, Rustfritt stål 420 |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 21,8 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx1,5 cmx21,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 94/12.26 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/120 |
| Carton Størrelse | 18,5 cmx29 cmx28 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, PCP, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI722011 | 2611 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
