Prism RCS solbriller av r-plast med bambusinnfatning
Art.nr. P453.8509
Minste antall: 1 stk
Solbriller laget av RCS-sertifisert resirkulert PC-innfatning og FSC-sertifisert bambus. Med speilvendte glass for et trendy utseende. Totalt resirkulert innhold: 23 % basert på varens totale vekt. RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert leverandørkjede for de resirkulerte materialene. Glassene er i samsvar med EN ISO 12312-1, UV 400 og CAT 3. Pakket i en FSC® Kraft-eske.
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
• PVC fri
• UV 400 og kategori 3
0.15 KG
Merking
55,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14.5 x 4.8 x 3.2 cm |
| Vekt | 25g |
| Trykkeflate | 45 x 5 mm |
| Materiale | rPC,FSC® bambus |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold direktivet om øye- og ansiktsbeskyttelse EN ISO 12312-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | FSC 100%, RCS BlendedFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1406 |
| Nästa Leverans : 2026-09-06 | 2100 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
