Sun Ray solbriller
Art.nr. 10034502
Minste antall: 1 stk
Disse retrodesignede solbrillene er den perfekte give away under sommerfestivaler, konserter eller andre solfylte utendørsaktiviteter. Brillene samsvarer med EN ISO 12312-1, har UV400 objektiver som er klassifisert som kategori 3, noe som gjør de til det perfekte valget for beskyttelse mot sterkt sollys. Takket være PC plastmaterialet er solbrillene lette og behagelige å ha på.
0,17 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 8 varianter
9,60 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PC plast |
| Størrelse | 14,5 x 5 x 15 cm |
| Emballasje | 300stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 46x47x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159178736 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 136453 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
