GRS resirkulerte PC-plast solbriller med kork
Art.nr. P453.881
Minste antall: 1 stk
Solbriller laget med GRS-sertifisert resirkulert PC-innfatning. Resirkulert innhold i rammen er 100 %. Totalt resirkulert innhold: 68 % basert på total varevekt. GRS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede av de resirkulerte materialene. Med FSC® korkdetalj på de ytre stengene. Linsene er røykaktig akryl og samsvarer med EN ISO 12312-1, UV 400 og CAT 3. Pakket i en FSC® kraftemballasje
0.18 KG
Merking
32,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14 x 14.5 x 5 cm |
| Vekt | 29g |
| Trykkeflate | 60 x 5 mm |
| Materiale | rPC,FSC® Kork |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om øye- og ansiktsbeskyttelse EN ISO 12312-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, Overhold UV-beskyttelse i AS NZS 1067, Sertifikat for Recycled Claim Standard, FSC skogforvaltningssertifisering bekrefter at skogen forvaltes på en måte som bevarer biologisk mangfold og gagner livene til lokalbefolkningen og arbeiderne, samtidig som den sikrer at den opprettholder økonomisk levedyktighet |
| Sporbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3771 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
