Mepal Vita 500 ml vannflaske
Art.nr. 10081162
Minste antall: 1 stk
Vita 500 ml vannflaske sikrer holdbarhet og opprettholder friskheten til drikkevarene dine. Dens lekkasjesikre teknologi og doble åpninger garanterer en opplevelse uten søling, perfekt for hydrering på farten. Med hetten som enkelt faller over drikkekanten, er rengjøring en lek i oppvaskmaskinen. Hold deg hydrert med stil med Vita-vannflasken, enten du er på treningssenteret eller liker fritidsaktiviteter. BPA-fritt. Når den brukes til kullsyreholdige drikker, må du unngå å fylle flasken til randen.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 184,00 | 175,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | 90% PP plast og 10% Tritan |
| Størrelse | 87 x 21 x 65 cmcm |
| Emballasje | 30st |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3.7kg |
| Emballasje | 46x34x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159665380 |
| GPSR-Informasjon | Mepal B.V. Aalsvoort 101 7241MB Lochem The Netherlands info@mepal.com +31 (0)573 820800 |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 389 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
