Via RCS Re-steel låsbar sportsflaske 600ML
Art.nr. P437.5001
Minste antall: 1 stk
Via RCS-flasken er laget av sertifisert resirkulert 304-stål. Denne vannflasken har en enveggskonstruksjon med et unikt, lekkasjesikkert lokk som kan skrus på og låses. Kan betjenes med én hånd. Trykk for å åpne lokket for enkel slurk. Kan kun brukes til kalde drikker. Kun håndvask. Laget av RCS-sertifiserte resirkulerte materialer (Recycled Claim Standard). RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert leverandørkjede for resirkulerte materialer. Totalt resirkulert innhold: 73 % basert på varens totale vekt. BPA-fri. Bulkemballert. Kapasitet 600 ml.
1.14 KG
Merking
Velg variant
Finnes i 7 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 105,00 | 102,00 | 100,00 | 97,00 | 95,00 | 93,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 23.5 x ø 6.7 cm |
| Vekt | 155g |
| Trykkeflate | 25 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 16074 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
