VINGA Baltimore RCS resirkulert stål vakuumflaske 600 ML
Denne vakuumflasken med doble vegger, laget av RCS-sertifisert resirkulert rustfritt stål, kombinerer ytelse og stil. Designet med et minimalistisk PU-håndtak og svarte detaljer som fanger essensen av Baltimore-serien. Den doble isolasjonen holder drikker kalde i opptil 12 timer og varme i opptil 6 timer perfekt både for avkjølende drikker og varme drikker på farten. Tåler ikke oppvaskmaskin eller mikrobølgeovn, kun håndvask. Sertifisert av RCS (Recycled Claim Standard), som garanterer at hele forsyningskjeden for resirkulerte materialer er sertifisert. Den totale andelen resirkulert materiale er basert på produktets totale vekt. Dette produktet inneholder 80 % RCS-sertifisert resirkulert rustfritt stål.
• Dobbelvegget
• Rustfri stålfinish
• Vakuumflaske
• Kapasitet 600ml
• Bærehåndtak
2.12 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 184,00 | 179,00 | 174,00 | 170,00 | 166,00 | 163,00 |
Total pris
| Størrelse | 23.5 x ø 7.4 cm |
| Vekt | 329.9g |
| Trykkeflate | 231 x 160 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA,BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | |
| Nästa Leverans : 2026-05-25 | 1270 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
