Mepal Shaker 800 ml sportsflaske
Art.nr. 10091201
Minste antall: 1 stk
Sportsflasken Shaker på 800 ml hjelper deg med å få klumpfrie shaker uten problemer. Den har innebygd mikser og størrelsesindikator for nøyaktig dosering, i tillegg til et lekkasjesikkert lokk. Den nederste delen kan også tas av, noe som gjør den enkel å rengjøre. Ideell når du på farten eller på treningssenteret.
2,44 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 234,00 | 225,00 | 217,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 2,44 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | PET plast, PP plast, Silikonplast |
| Diameter | 8cm |
| Størrelse | 24,4 x Ø 8 cm |
| Emballasje | 18stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 40x30x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159738275 |
| GPSR-Informasjon | Mepal B.V. Aalsvoort 101 7241MB Lochem The Netherlands info@mepal.com +31 (0)573 820800 |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 271 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
