Sky drikkeflaske gjennomsiktig
Art.nr. 10050800
Minste antall: 1 stk
Den klare Sky colour-pop sportsflasken er laget av Eastman Tritan , noe som gjør denne flasken BPA fri, lett, holdbar og slagfast. Flasken er enkeltvegget, har et volum på 650 ml og den passer i sidelommen på de fleste ryggsekker, så vel som i de fleste bilkoppholdere. Skrulokket sørger for enkel åpning og lukking, og har et innebygd bærehåndtak.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,00 | 48,00 | 47,00 | 46,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Eastman Tritan? |
| Diameter | 6.7g |
| Størrelse | 25,7 x Ø 6,7 cmcm |
| Emballasje | 40st |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4.75kg |
| Emballasje | 37x58x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159262657 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
