H2O Active® Vibe 850 ml sportsflaske med flipp lokk
Art.nr. 21009410
Minste antall: 50 stk
Enkeltvegget sportsflaske med rett design. Med sølesikkert lokk og flipp-topp. Volumkapasiteten er 850 ml. Miks og match farger for å lage din perfekte flaske. Kontakt oss for flere fargealternativer. Laget i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri.
0,38 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 14 varianter
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 72,00 | 60,00 | 58,00 | 57,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtrykk | 0,38 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PET plast, PP plast |
| Diameter | 7,35cm |
| Størrelse | 24,4 x Ø 7,35 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 6,3kg |
| Vekt | 5,98kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159359074 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
