Lekkasjesikker sammenleggbar silikonflaske med lokk
Art.nr. P432.621
Minste antall: 1 stk
Spar 50% plass takket være denne smarte utviklede silikonflasken. Med en kapasitet på 550ml kan du holde deg selv hydrert mens du er rundt omkring og gjør utendørs aktiviteter. Laget av 100% food safe silikon materiale. Den er enkel å rengjøre. En praktisk karabinkrok lar deg hekte flasken på bagen din slik at du enkelt får den med deg. BPA fri.
• BPA fri
• Kapacitet 550ml
• Sumperkompakt og sammenleggbar
1.16 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 209,00 | 204,00 | 198,00 | 192,00 | 189,00 | 185,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 24.3 x ø 7.1 cm |
| Vekt | 200g |
| Trykkeflate | 30 x 30 mm |
| Materiale | Silikon,Aluminium |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1854 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
