Thor 550 ml enkeltvegget vannflaske i rustfritt stål
Art.nr. 10065701
Minste antall: 1 stk
Enkeltvegget flaske i rustfritt stål med skrulokk. Lokket har en bambustopp, samt et håndtak for enkel bæring. Volum 500 ml. Leveres i gaveeske.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 132,00 | 128,00 | 124,00 | 122,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus tre |
| Diameter | 7.4g |
| Størrelse | 18,8 x Ø 7,4 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5.7kg |
| Emballasje | 49x33x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159542469 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 13019 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
