H2O Active® Eco Tempo 700 ml sportsflaske med drikketut
Art.nr. 21044901
Minste antall: 50 stk
Enkelvegget sportsflaske med ergonomisk design laget av Prevented Ocean Plastic. Plast samles opp innenfor 50 km fra en havkystlinje eller større vannvei som strømmer ut i havet. Dette blir så sortert og omdannet til høykvalitets og matsikker resirkulert plast. Har et sølsikkert lokk med drikketut. Volumkapasitet er 700 ml. Miks og match farger for å lage din perfekte flaske. Kontakt oss for flere fargealternativer. Laget i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. På grunn av det resirkulerte materialets natur kan det forekomme små merker på flasken.
0,24 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 7 varianter
| Antall | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 66,00 | 62,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 62 |
| CO2-avtrykk | 0,24 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PCR plast, PP plast |
| Diameter | 8,9cm |
| Størrelse | 23,4 x Ø 8,9 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 6,3kg |
| Vekt | 5,98kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159565574 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
