HydroFlex 500 ml sportsflaske
Art.nr. 22030001
Minste antall: 1 stk
Enkeltvegget sportsflaske skrulokk. Dette er en myk klemmeflaske laget av fleksibel MDPE-plast, og passer perfekt for trening. Kapasitet 500 ml. Produsert i Storbritannia. Uten BPA. EN12875-1-kompatibel og tåler oppvaskmaskin.
Merking
Velg variant
Finnes i 7 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 45,00 | 35,00 | 29,00 | 27,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | MDPE plast, PP plast |
| Diameter | 7.35g |
| Størrelse | 18,3 x Ø 7,35 cmcm |
| Emballasje | 65st |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3.8kg |
| Emballasje | 41x58x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159573661 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1967 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
