Yide RCS resirkulert,lekkasjesikker, låsbar vannflaske i PET
Art.nr. P437.000
Minste antall: 1 stk
Denne RCS RPET-vannflasken er lekkasjesikker og har et lokk som kan låses og betjenes med én hånd. Den har også et håndtak som gjør den enkel å bære. Flaskens kropp er laget av 100 % RCS-sertifisert RPET. RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede for resirkulerte materialer. Kun håndvask. Dette produktet er kun beregnet på kalde drikker. Totalt resirkulert innhold: 73 % basert på varens totale vekt. BPA-fri. Kapasitet 600 ml. Inkludert FSC®-sertifisert kraftgaveemballasje.
0.61 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 120,00 | 117,00 | 113,00 | 110,00 | 108,00 | 106,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 21.4 x ø 7.4 cm |
| Vekt | 141g |
| Trykkeflate | 25 x 80 mm |
| Materiale | rPET,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Sertifikat for Recycled Claim Standard |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3338 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
