Lekkasjesikker bambustermos
Art.nr. P436.239
Minste antall: 1 stk
Denne unike og lekkasjesikre vakumflasken her 304 stainless steel på innsiden og bambus på utsiden. Hold drikke varm i opptil 5 timer og kald i opptil 15 timer. Volum: 300ml
2.01 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 150,00 | 146,00 | 142,00 | 138,00 | 136,00 | 133,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 19.8 x ø 6.5 cm |
| Vekt | 265g |
| Trykkeflate | 25 x 70 mm |
| Materiale | Bambus,Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1214 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
