Wood RCS-sertifisert vakuumflaske i resirkulert rustfritt st
Art.nr. P435.531
Minste antall: 1 stk
Wood RCS dobbeltveggs vakuumflaske i rustfritt stål er perfekt for hydrering hele dagen og holder deg forfrisket hele dagen. Laget av slitesterkt resirkulert rustfritt stål med lokk i akasietre. Holder drikken varm i opptil 5 timer eller kald i opptil 15 timer. Laget av RCS-sertifiserte (Recycled Claim Standard) resirkulerte materialer. RCS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede for de resirkulerte materialene. Totalt resirkulert innhold: 88 % basert på totalvekt. BPA-fri. Kapasitet 500 ml. Inkludert kraftemballasje.
2.66 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 150,00 | 146,00 | 142,00 | 138,00 | 136,00 | 133,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 23.4 x ø 7.4 cm |
| Vekt | 290g |
| Trykkeflate | 20 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Sertifikat for Recycled Claim Standard |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2101 |
| Nästa Leverans : 2026-08-17 | 2016 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
