Incognito USB-datablokker
Art.nr. 12417890
Minste antall: 1 stk
USB-datablokker som forhindrer utilsiktet datautveksling når du kobler en mobil enhet til en datamaskin eller offentlig ladestasjon. Elementet vil blokkere all dataoverføring mens enheten lades, og forhindrer at data blir stjålet eller skadelig programvare blir installert.
Merking
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 35,00 | 33,00 | 32,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 4,2 x 1 x 2,5 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6.65kg |
| Emballasje | 29x34x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159544494 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5065 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
