Dokumenter & spesifikasjoner
RBG gaming musematte
Art.nr. P300.201
Minste antall: 1 stk
Bli en gaming hero med denne RGB-spillmusematten. Overflate med lav friksjon sikrer rask og presis sporing for både optisk og lasersensor. Musematten i nylon er ekstra tykk, så sørg for full kontroll og komfort under spilløktene dine. Med antiskli-støtte for å holde seg på plass selv i opphetede spilløyeblikk. Med integrerte RGB-lys som kan stilles inn i 15 forskjellige moduser. Med 180 cm slitesterk vevd kabel for ekstra langvarig bruk. RGB-lyset kan betjenes med berøringskontroll. Driftsspenning: 5V. Varen og kabelen er PVC-fri.
0.93 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 120,00 | 117,00 | 113,00 | 110,00 | 108,00 | 106,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 36.1 x 0.3 x 26.3 cm |
| Vekt | 213g |
| Trykkeflate | 200 x 150 mm |
| Materiale | Nylon |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 924 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
