SCX.design H20 8-i-1 USB-hub med dobbel inngang og 6-porter
Art.nr. 2px16590
Minste antall: 1 stk
8-i-1 USB-hub med 3x USB-A- og 3x Type-C-porter for å koble til opptil 6 enheter samtidig. Takket være dobbel USB-A- og USB-C-utgang, er kabelen 100 % kompatibel med de nyeste datamaskinene på markedet (USB-C). Dette USB huben har gummifinish og lysende logo. Leveres i en gaveeske av resirkulert papp (14,6 x 7,3 x 2,5 cm).
4,80 kg
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 290,00 | 250,00 | 220,00 | 210,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtrykk | 4,80 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Metall, Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 14,6 x 2,5 x 8,5 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 33x69x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159706151 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 105 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
