Bilparfyme, i bøketre, Kezia
Art.nr. GI1349489-11
Minste antall: 1 stk
Bilparfyme i bøketre i naturlig farge med totalt 2 x 3 g sandeltreduft, alkoholfri. Én duft er forhåndsfylt i refresheren, og en refill følger separat med i esken. Har en ABS-klips på baksiden for feste til bilens ventilasjon. Individuelt pakket i en brun pappeske med illustrasjon.
Merking
68,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Strand tre |
| Høyde | 3,3 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 11,5 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx3,3 cmx11,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 52/6.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 25,5 cmx35 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134948911 | 4140 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
