Accordion bagasjeromsorganiserer
Art.nr. 13402200
Minste antall: 1 stk
Bagasjeromsorganiserer som holder bilen ryddig og organisert, og som enkelt foldes sammen når den ikke er i bruk. 600D polyestermateriale med to ytterlommer for ekstra oppbevaring og to innvendige rom. Vatterte håndtak for enkel bæring. Leveres med STAC-feste. Eksklusiv design.
5,33 kg
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 | 260,00 | 250,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 5,33 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Polyester |
| Størrelse | 60 x 31 x 36 cm |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10kg |
| Emballasje | 33x39x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159119227 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2071 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
