COB lommelykt
Art.nr. P513.821
Minste antall: 1 stk
Super lys COB lommelykt i lommeformat. COB lykten lyser mye sterkere enn normale LED lykter, og bruker opp til 30% mindre energi på det samme batteriet. Sterk aluminiums ramme og bærestropp. 3x AAA batterier følger med slik at den brukes med en gang.
• Mer effektiv enn vanlige LED lykter
• Bærestropp
• Inkluderer batterier for direkte bruk
• Super sterk COB
0.67 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 45,00 | 44,00 | 43,00 | 42,00 | 41,00 | 40,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 2.5 x 8.5 x ø 2.4 cm |
| Vekt | 29.5g |
| Trykkeflate | 35 x 10 mm |
| Materiale | Aluminium,ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold direktivet for fotobiologisk sikkerhet i lamper og belysningssystemer EN 62471, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 11884 |
| Nästa Leverans : 2026-08-03 | 5000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
