Dokumenter & spesifikasjoner
Arbeidslys ABS Jolene
Art.nr. GI8577-01
Minste antall: 1 stk
ABS arbeidslys med 3 LED-lamper og 2 magneter bak. Lyset har to innstillinger: blinkende og konstant. Batterier inkludert.
Merking
29,75 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 2,2 cm |
| Lengde | 15,9 cm |
| Størrelse | 2,2 cmx1,5 cmx15,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 29 cmx39 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, MSDS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI857701 | 8 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
